Szkolenie z druków

Cześć!

Nazywam się Iwona Bates i jestem konsultantem

ds marketingu.

 

Specjalizuję się w komunikacji i reklamie na Facebooku oraz poligrafii w marketingu. Prowadzę konsultacje, szkolenia i warsztaty.

Zapraszam na szkolenie z poligrafii w marketingu.

 

Druki są bardzo ważnym narzędziem komunikacji dla marketingu. Rozejrzyj się uważnie a odkryjesz, że towarzyszy Ci cały czas. Tak bardzo się z nimi zżyliśmy, że ich nie zauważamy. Spójrz więc jeszcze raz i zobacz jak wiele funkcji pełnią i jak bardzo są uniwersalne.

 

Współczesna poligrafia stwarza wyjątkowe możliwość wyróżnienia się. Druk dzisiaj zaskakuje nie tylko precyzyjnością i kolorem, może błyszczeć, świecić i mienić się, może zaskakiwać fakturą i zapachem, stwarza możliwość jednocześnie masowej produkcji i personalizacji. Co ważne nowoczesne techniki druku połączone z kreatywnością pozwalają na taki kontakt z klientem i wywołanie takich emocji jakich Internet nigdy nie dostarczy.

 

Przyjdź na szkolenie i naucz się jak wykorzystać poligrafię w marketingu. Profesjonalne szkolenie, na którym dzielę się wieloletnim doświadczeniem w pracy producenta BTL i printów, ale też przedstawiam najnowsze materiały i techniki. Zajęcia o wyjątkowo praktycznym charakterze, dużo inspirujących materiałów.

Partnerzy szkolenia

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 

  • Nauczysz się, jak profesjonalnie zarządzać produkcjami printowymi. Będziesz je prowadził sprawniej i taniej.
  • Szkolenie jest z podstawowej i niezbędnej wiedzy na temat takich produkcji. Krok po kroku od określenia potrzeby, przez dobranie materiałów i technik, zaplanowanie procesu i wycenienie go, aż po odbiór produkcji.
  • Małe grupy szkoleniowe - maksymalnie 7 osób na szkoleniu - dzięki temu masz komfort nauki i możliwość dopytania się o rzeczy, które sprawiają problem, dopytać się o szczegóły, spokojnie zapoznać się z próbnikami, materiałami.
  • Dużo materiałów, przykładów z realizacji różnych projektów, wzorników, gotowych rozwiązań, najnowsze materiały z targów.
  • Nauczysz się tworzyć profesjonalne zapytania, zlecenia oraz harmonogramy produkcji.

 

Plan szkolenia

 

Godzina 9 - rozpoczęcie szkolenia - omówienie planu.

 

I Druk małych formatów:

1. Materiały,

2. Techniki druku,

3. Uszlachetnienia,

4. Prace introligatorskie.

 

II Druk wielkoformatowy:

1. Materiały,

2. Techniki druku.

 

III Materiały POS.

 

IV Słownik pojęć potrzebnych.

 

IV Proces produkcji w praktyce:

1. Wycena

2. Planowanie i harmonogram.

3. Zamówienie.

4. Produkcja.

5. Reklamacja – jak uniknąć błędów i niedomówień, co robić jeśli coś nie wyjdzie.

 

V Przykłady ciekawych produkcji.

 

Godzina 17 zakończenie szkolenia, podsumowanie.

 

Najbliższe szkolenie otwarte planowane jest w grudniu 2018r. w Warszawie ul. Marymoncka 35 Bielany tuż przy stacji metra Słodowiec link do mapy dojazdu lub w centrum Warszawy na ul. Żurawiej.

 

Cena szkolenia 640zł netto. W cenę wliczone jest całodzienne szkolenie, materiały edukacyjne obejmujące obejmujące tematykę zajęć oraz napoje i lunch.

 

Możliwa jest organizacja tego szkolenia jako szkolenie na zamówienie dla dedykowanej grupy. W celu ustalenia terminu i warunków proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy 507143607 lub iwona(ad)batest.pl

 

Zainteresowanych szkoleniem proszę o zgłoszenie pisemne lub kontakt telefoniczny tel. 507143607

zgadzam się
 
 
 
 
 

Obserwuj mnie w mediach społecznościowych.

Dowiesz się pierwszy o nowych artykułach. szkoleniah polecanych ksiązkach.