Szkolenie z druków

Zapraszam na szkolenie z poligrafii w marketingu.


Druki są bardzo ważnym narzędziem komunikacji dla marketingu. Rozejrzyj się uważnie, a odkryjesz, że towarzyszy Ci cały czas. Tak bardzo się z nimi zżyliśmy, że ich nie zauważamy. Spójrz więc jeszcze raz i zobacz jak wiele funkcji pełnią i jak bardzo są uniwersalne.


Współczesna poligrafia stwarza wyjątkowe możliwość wyróżnienia się. Druk dzisiaj zaskakuje nie tylko precyzyjnością i kolorem, może błyszczeć, świecić i mienić się, może zaskakiwać fakturą i zapachem, stwarza możliwość jednocześnie masowej produkcji i personalizacji. Co ważne nowoczesne techniki druku połączone z kreatywnością pozwalają na taki kontakt z klientem i wywołanie takich emocji, jakich Internet nigdy nie dostarczy.


Przyjdź na szkolenie i naucz się jak wykorzystać poligrafię w marketingu. Profesjonalne szkolenie, na którym dzielę się wieloletnim doświadczeniem w pracy producenta BTL i printów, ale też przedstawiam najnowsze materiały i techniki. Zajęcia o wyjątkowo praktycznym charakterze, dużo inspirujących materiałów. 

Partnerzy szkolenia

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?


  • Nauczysz się, jak profesjonalnie zarządzać produkcjami printowymi. Będziesz je prowadził sprawniej i taniej.
  • Szkolenie jest z podstawowej i niezbędnej wiedzy na temat takich produkcji. Krok po kroku od określenia potrzeby, przez dobranie materiałów i technik, zaplanowanie procesu i wycenienie go, aż po odbiór produkcji.
  • Małe grupy szkoleniowe - maksymalnie 8  osób na szkoleniu - dzięki temu masz  komfort nauki i możliwość  dopytania się o  rzeczy, które sprawiają problem, dopytać się o szczegóły, spokojnie zapoznać się z próbnikami, materiałami.
  • Dużo materiałów, przykładów  z  realizacji różnych projektów, wzorników, gotowych rozwiązań, najnowsze materiały i wzorniki z różnych drukarni i firm związanych z poligrafią. 
  • Nauczysz się tworzyć  profesjonalne  zapytania, zlecenia oraz  harmonogramy produkcji.


  Plan  szkolenia


Godzina 9 - rozpoczęcie szkolenia - omówienie planu.


I Druk małych formatów:

1. Materiały,

2. Techniki druku,

3. Uszlachetnienia,

4. Prace introligatorskie.


II Druk wielkoformatowy: 

1. Materiały,

2. Techniki druku.


III Materiały POS.


IV Słownik pojęć potrzebnych.


IV Proces produkcji  w praktyce:

1. Wycena,

2. Planowanie i harmonogram,

3. Zamówienie,

4. Produkcja,

5. Reklamacja – jak uniknąć błędów i niedomówień, co robić jeśli coś nie wyjdzie.


V Przykłady ciekawych produkcji.


Godzina 17 zakończenie szkolenia, podsumowanie.


Zainteresowanych szkoleniem proszę o zgłoszenie pisemne iwona(a)batest.pl lub kontakt telefoniczny tel. 507143607