Szkolenie z Facebooka


Wykorzystaj moc Facebook'a do rozwoju swojego biznesu 

Facebook jest społecznym fenomenem - wirtualną platformą życia towarzyskiego, biznesowego, kulturalnego, tworzenia się społeczności wokół sprawy, zainteresowań, wydarzeń. Ludzie spotykają się tam, publikują swoje opinie, zdjęcia, filmy, dzielą się życiem prywatnym i zawodowym. Naprawdę łączy ludzi i stwarza olbrzymie możliwości komunikacji.  


Dzięki niemu odległość praktycznie przestała istnieć. Prowadzimy dialog na całym Świecie. Rodziny, które się nie widziały latami, są w codziennym kontakcie. Poznajemy ludzi, których nigdy nie mielibyśmy okazji spotkać, nawiązujemy wirtualne przyjaźnie. Tutaj wiadomości potrafią się rozchodzić się wirusowo, a granice praktycznie nie istnieją.


Ta platforma z sukcesem jest wykorzystywana przez biznes, administrację, organizacje społeczne i polityczne. Na całym Świecie firmy prowadzą tam dialog ze swoimi klientami i szukają nowych, kreują swój wizerunek i promują sprzedaż. To idealny kanał komunikacji również dla małych i średnich biznesów. Praktycznie nie ma bariery wejścia i można zacząć dialog zupełnie bez kosztowo, a kampanie reklamowe prowadzić przy naprawdę małych budżetach.


Każdy, nawet maleńki biznes, ma możliwość wykorzystywania profesjonalnych narzędzi do tworzenia i optymalizacji kampanii reklamowych. Możliwości doboru grupy docelowej, targetowania po: wieku, płci, obszarze geograficznym, wybranych wydarzeniach w życiu prywatnym, zainteresowaniach umożliwia prowadzenie precyzyjnej komunikacji i trafianiem z przekazem nigdy wcześniej nie spotykaną precyzją.

Jedynym ograniczeniem w wykorzystaniu potencjału Facebooka jest wiedza marketingowa. Porównując do prowadzenia samochodu - nie wystarczy mieć ten pojazd by pojechać nim do wybranego celu, potrzebujesz nauczyć się go prowadzić, znać przepisy ruchu drogowego oraz umieć wykorzystać mapę, by dotrzeć do celu, albo mieć kierowcę, który Cię tam zawiezie. Mogę Cię nauczyć tego lub tam Cię zawieźć. Co wybierasz?

Prowadzę szkolenia, warsztaty i konsultacje dla przedsiębiorców. Dzielę się nie tylko wiedzą ale też doświadczeniem. Jeśli jest taka potrzeba pomagam w tworzeniu strategii, zakładaniu kampanii reklamowych, optymalizacji działań. 


Prowadzę szkolenia z:


  • Strategii komunikacji w Socjal Mediach,
  • Content marketingu, 
  • Reklamy na Facebooku, Instagramie, Messenger'ze,
  • Buyer persony - czyli określania grup docelowych.


Zainteresowanych  konsultacjami i udziałem w zajęciach  zapraszam do kontaktu.